Er is een extra vrije dag op de verjaardag of 1 mei. Ik heb gekozen voor 1 mei, kan ik deze keuze wijzigen nu de vakbondsactiviteiten niet zijn doorgegaan?

< Terug naar hoofdmenu

Het gaat in artikel 29 CAO om betaald verlof, niet om een vakantiedag. Er is al een keuze gemaakt. Het feit dat de vakbondsactiviteiten op 1 mei niet doorgaan is geen reden om die keuze te veranderen.